0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
vergilendirme 0.00
Toplam 0.00
Forfar Gaz Dolum Adaptörü Açık Kamp Soba Silindir Aksesuarları Bütan Teneke Kutu Pnömatik Aksesuarlar

Forfar Gaz Dolum Adaptörü Açık Kamp Soba Silindir Aksesuarları Bütan Teneke Kutu Pnömatik Aksesuarlar

₺ 2.29
Varlıkta

Tutar

açıklama :
el 6082 T6 alüminyum yapılır. birim tarafından yaklaşık 12mm çap 18mm uzun. dolum sağlar senin gaz bidonu benzer bir olacağını bir gaz çakmak.
bu cihaz ile dolum lindal vida in tipi gaz ocakları (fotoğrafları görmek) yürüyüş ve kamp ile çok popüler, ucuz bütan kaset tipi bidonlar itibaren normalde kullanılan küçük taşınabilir ısıtıcılar ve Çin tipi pişirme sobalar, hangi maliyeti kaydedebilirsiniz böylece etrafında 95 p her biraz para dolumu tarafından.Kullanmak Için yönergeleri
1) Tartılır kullanılmayan keçeli ile tam bütan teneke kutu ve yazma tabanı üzerinde.
2) Yer boş teneke kutu doldurulmuş olması için dondurucuda yaklaşık. yarım saat veya gecede.
3) dondurucu ve yer gelen teneke kutu teneke kutu üzerine adaptörü Çıkarın.
4) yeni tam bütan teneke kutu Almak ve adaptöre takın.
5) Itin bidonu sıkıca aşağı 10-15 saniye için bir seferde, her zaman kontrol eşleşen kadar teneke kutu ağırlığı orijinal ağırlık tabanı üzerinde yazılı.paket şunlardır : 1 X1 gaz dolum adaptörü (gaz silindiri dahil değildir)notlar :
1) eğer teneke kutu sen orijinal ağırlığı aşan sınırdışı çevirerek aşırı gaz bidonu baş aşağı, doğru bakan kat, elle ve adaptörü in itin, kontrol sonra ağırlığı.
2) bu çok önemli olarak orijinal ağırlık aşan gaz bidonu, uzay miktarını azaltır teneke kutu içinde gaz genişletmek için. bu soba olacak anlamına gelecektir yapmamak tükürmek sıvı gaz basıncı kadar kullanım sırasında yeterince teneke kutu azalır.
3) doldurulmuş var Sonra kutunun her zaman iyi güvenlik uygulama mühür kontrol etmek için teneke kutu üzerinde hiçbir sızıntıları.
sadece senin iyi havalandırılan bir alanda bidonlar dolum, yani. açık havada
neden biz bu adaptöre ihtiyacınız :
popüler gaz cannisters ya burada bulunan Lindal kullanılan Vana Vida TR 521 aletleri veya Kaset gaz için tüpe steamboat üzerinde yaygın kullanımı olan soba.

Daha fazla veri

Marka Adı:
Forfar

Müşterinin seçimi