0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
vergilendirme 0.00
Toplam 0.00
Bluetooth Sağlık Bileklik Spor Aktivite Tracker Uyku Monitör Bant Akıllı İzle Siyah

Bluetooth Sağlık Bileklik Spor Aktivite Tracker Uyku Monitör Bant Akıllı İzle Siyah

₺ 11.98
Varlıkta

Tutar

ekran Sağlık Parametreleri : Bu Akıllı Bilezik zaman görüntüleyebilirsiniz, adımlar, mesafe ve kalori açıkça. şimdi senin spor veri sağ bildireceğiz! Sync Spor Veri : Zaman bluetooth eşleştirilmiş, Andriod Telefonu için verilerinizi senkronize edebilirsiniz. size gerçek zamanlı verir sizin değerlendirilmesi gün boyunca egzersiz. IP67 Su Geçirmez : IP67 su geçirmez derinlik demleme anlamına gelir bir metre ve demleme süresi aşmayın aşmayın 30 dakika. rahat ayarlanabilir Bileklik ve Hafif : bileklik ayarlanabilir olduğunu, bileğinizi uyacak bunu ayarlayabilirsiniz. çevre arasındaki 5.1 " 7.5 için ". uzaktan Yakalama : diğer yardım olmadan bütün aile fotoğrafları alabilir, sadece sallamak sizin akıllı bilezik. anti-kayıp Fonksiyonu : Anti-kayıp fonksiyonu cep telefonu arasındaki göreli mesafe onaylar ve akıllı bilezik, güvenli mesafe ayırma mesafesi aşıyor ise, alarm sistemini aktive edecektir. akıllı Alarm : Dahili titreşim modu, yavaşça bir titreşim alarmı hatırlatmak için titreşir size hatırlatmak istediğiniz zaman eşiniz bozmadan. çağrı/SMS Hatırlatma : eğer aramalar veya SMS var, akıllı bilezik titreşir size hatırlatmak ve ekran arayan KIMLIĞI. uyku İzleme : doğru monitör toplam etkili uyku süresi ve hareketleri her gece (dahil ışık uyku ve derin uyku). Display Sağlık Parametreleri : bu Akıllı Bilezik zaman görüntüleyebilirsiniz, adımlar, mesafe ve kalori açıkça. şimdi senin spor veri sağ bildireceğiz! Sync Spor Veri : Zaman bluetooth eşleştirilmiş, Andriod Telefonu için verilerinizi senkronize edebilirsiniz. size gerçek zamanlı verir sizin değerlendirilmesi gün boyunca egzersiz.
IP67 Su Geçirmez : IP67 su geçirmez derinlik demleme anlamına gelir bir metre ve demleme süresi aşmayın aşmayın 30 dakika. rahat ayarlanabilir Bileklik ve Hafif : bileklik ayarlanabilir olduğunu, bileğinizi uyacak bunu ayarlayabilirsiniz. çevre arasındaki 5.1 " 7.5 için ".
uzaktan Yakalama : diğer yardım olmadan bütün aile fotoğrafları alabilir, sadece sallamak sizin akıllı bilezik. anti-kayıp Fonksiyonu : Anti-kayıp fonksiyonu cep telefonu arasındaki göreli mesafe onaylar ve akıllı bilezik, güvenli mesafe ayırma mesafesi aşıyor ise, alarm sistemini aktive edecektir.

Daha fazla veri

Marka Adı:
Fasdga
fonksiyon:
kalp hızı izci
dil:
İngilizce
Uygunluk:
All Compatible
Dokunmatik Ekran:
Hayır
Su geçirmez Sınıf:
Hayat Su Geçirmez
Band Malzeme:
Kauçuk
ekran Türü:
LED

Müşterinin seçimi